Nieskromnie… kilka słów o mnie

Jacek Różycki

Miło mi powitać Cię na mojej stronie internetowej. Ja nazywam się Jacek Różycki, a Ty? – taki mały żarcik na początek ;-)

Teraz już całkiem poważnie – moja przygoda z aparatem fotograficznym zaczęła się kilka lat temu i mam nadzieję, że będzie trwać jak najdłużej. Fotografując świetnie się bawię i czerpię z tego wiele przyjemności. Zdjęcia pozwalają mi uwiecznić cały wachlarz emocji i uczuć, które towarzyszą nam w życiu.

Obecnie poświęcam się fotografii w każdej wolnej chwili, jeżeli mi jej brakuje, to robię wszystko, żeby ją znaleźć. Chcesz, abym właśnie Tobie poświęcił swój czas i uwiecznił ważne momenty Twojego życia - napisz.

Na początku 2011 r. wstąpiłem w szeregi Płockiej Grupy Fotograficznej, którą w lutym 2013 r. wraz z kolegami przekształciliśmy w Stowarzyszenie Płocka Grupa Fotograficzna. Obecność w gronie ludzi z pasją daje dużego „kopniaka” do pracy i motywacji do nieustającego rozwoju.

Jestem również członkiem programu CPS – Canon Professional Services, który wspiera profesjonalnych fotografów na terenie Europy. Dostęp do serwisu w trybie priorytetowym, wsparcie podczas dużych imprez  to jedne z wielu korzyści związanych z należnością do elitarnej grupy fotografów posługujących się sprzętem z logo Canon.

 

 

 

 

 

foto: Dominik Michalski

Co o tym myślisz?

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Copyright 2011-2015: Jacek Różycki